euDIÁKOK Diákmunka     1137 Budapest, Katona József utca 15.
EN | DE
Diákmunka twister Diákmunka facebook Diákmunka g+ Diákmunka in Diákmunka rss

Rólunk

Felsővezetés

Pataki Zoltán
elnök

 

Heincz Norbert
ügyvezető


Mándity Petra
ügyvezető asszisztens
Mobil: +36 70 331 8443
E-mail: petra.mandity@eucsoport.hu

Vezetők

Bartkevics Anett
koordinációs vezető
+36 70 332 2152
anett.bartkevics@eucsoport.hu

Erdélyi Zoltán
fejlesztési vezető
+36 20 257 8560
zoltan.erdelyi@eucsoport.hu

Fekete-Kőrösi Márta
HR vezető
+36 70 450 9579
marta.fekete@eucsoport.hu

Gősi Judit
pénzügyi vezető
+36 20 257 7196
judit.gosi@eucsoport.hu

Rumpf Nikoletta
marketing és kommunikációs vezető
+36 20 257 7857
nikoletta.rumpf@eucsoport.hu

Hoffmann Gábor
munkajogi vezető
+36 20 960 1855
gabor.hoffmann@eucsport.hu

Kardos Attila
IT vezető
+36 20 257 8377
attila.kardos@eucsoport.hu

Laposa Dóra
közvetítési és kölcsönzési üzletág vezető
+36 70 450 9588
dora.laposa@eucsoport.hu

Nagy Adrienn
ügyfélszolgálati vezető
+36 70 450 9575
adrienn.nagy@eucsoport.hu

Udvardy Krisztina
call-center és toborzási vezető
+36 70 680 6903
krisztina.udvardy@eucsoport.hu

Értékesítés

Elek Tamás
értékesítő
+36 20 996 5456
tamas.elek@eucsoport.hu

Ladányi Krisztina
értékesítési asszisztens
+36 20 409 5594
ertekesites.asszisztens@eucsoport.hu

Utasi Krisztián
értékesítő
+36 20 996 5405
krisztian.utasi@eucsoport.hu

Ruszin Alex
értékesítő
+36 70 331 8494
alex.ruszin@eucsoport.hu

Koordináció

Jahola Lucia
koordinátor
+36 70 450 9580
lucia.jahola@eucsoport.hu

Kiss Magdolna
koordinátor
+36 20 920 9514
magdolna.kiss@eucsoport.hu

Kovács Anita
koordinátor
+36 70 333 3382
anita.kovacs@eucsoport.hu

Molnár Imre
koordinátor
+36 70 334 5997
imre.molnar@eucsoport.hu

Dudás Dénes
koordinátor
+36202576976
denes.dudas@eucsoport.hu

Herk Laura
koordinátor
+36 20 570 5515
laura.herk@eucsoport.hu

Szokol Bianka
koordinátor
+36 20 256 1340
bianka.szokol@eucsoport.hu

Nemzetközi üzletág

Szőr Milla
nemzetközi toborzási specialista
+36 20 221 7208
recruitment@eucsoport.hu

Közvetítés

Kovács Adrienn
HR tanácsadó
+36 70 450 9576
adrienn.kovacs@eucsoport.hu

Ügyfélszolgálat

Dara Diána
ügyfélszolgálati munkatárs
+36 70 337 1462
diana.dara@eucsoport.hu

Marketing és Kommunikáció, Sajtókapcsolatok

Rumpf Nikoletta
marketing és kommunikációs vezető
+36 20 257 7857
nikoletta.rumpf@eucsoport.hu

Varga Zsolt
marketing és kommunikációs munkatárs
+36 70 377 5837
zsolt.varga@eucsoport.hu

Üzemeltetés

Webmester
A weboldalt érintő kérdésekben, ha nincs benne a GYIK-ben, őket keresd!
webmaster@eucsoport.hu

Cégcsoportunk tagjai

Bemutatkozik az euCSOPORT Munkaerő-kölcsönzés, munkaerő-közvetítés Weboldalkészítés, SEO Európai Uniós Foglalkoztatást Elősegítő Közhasznú Alapítvány Call-center Sofőrszolgálat

Közösség

Kapcsolat

H-1137 Budapest, Katona József u. 15.

06 1 225 1533

ugyfelszolgalat@eucsoport.hu

Nyitva tartás

Személyesen Telefonon
H 10:00 - 17:00 10:00 - 17:00
K - P 09:00 - 17:00 09:00 - 17:00
Szo - Vas - - - - Zárva - - - -