euDIÁKOK Diákmunka     1137 Budapest, Katona József utca 15. Adatkezelési szabályzat
Diákmunka twister Diákmunka facebook Diákmunka g+ Diákmunka in Diákmunka rss

Rólunk

Felsővezetés

Pataki Zoltán

Pataki Zoltán
elnök

 

Heincz Norbert

Heincz Norbert
ügyvezető


 

 

 

Vezetők

Bartkevics Anett

Bartkevics Anett
Diák-, Nyugdíjas- és egyszerűsített foglalkoztatási üzletágvezető
+36 70 332 2152
anett.bartkevics@eucsoport.hu

Kiss Magdolna

Kiss Magdolna
koordinációs vezető
+36 20 920 9514
magdolna.kiss@eucsoport.hu

Erdélyi Zoltán

Erdélyi Zoltán
fejlesztési vezető
+36 20 257 8560
zoltan.erdelyi@eucsoport.hu

Horvát Angéla

Horvát Angéla
pénzügyi vezető
+36 20 257 7196
angela.horvat@eucsoport.hu

Rumpf Nikoletta

Rumpf Nikoletta
marketing és kommunikációs vezető
+36 20 257 7857
nikoletta.rumpf@eucsoport.hu

Hoffmann Gábor

Hoffmann Gábor
munkajogi vezető
+36 20 960 1855
gabor.hoffmann@eucsoport.hu

Kardos Attila

Kardos Attila
IT vezető
+36 20 257 8377
attila.kardos@eucsoport.hu

Nagy Adrienn

Nagy Adrienn
ügyfélszolgálati vezető
+36 70 450 9575
adrienn.nagy@eucsoport.hu

Krátky Márk

Krátky Márk
operatív vezető, értékesítési vezető
+36 70 390 7710
mark.kratky@eucsoport.hu

Ignácz Brigitta

Ignácz Brigitta
HR vezető
hr@eucsoport.hu

Értékesítés

Elek Tamás

Elek Tamás
senior sales referens
+36 20 996 5456
tamas.elek@eucsoport.hu

Berecz Zsuzsa

Berecz Zsuzsa
értékesítési asszisztens
+36 20 409 5594
ertekesites.asszisztens@eucsoport.hu

Utasi Krisztián

Utasi Krisztián
senior sales referens
+36 20 996 5405
krisztian.utasi@eucsoport.hu

Ruszin Alex

Ruszin Alex
sales referens
+36 70 331 8494
alex.ruszin@eucsoport.hu

Veres Tamás

Veres Tamás
sales referens csoportvezető
+36 20 409 2487
tamas.veres@eucsoport.hu

Koordináció

Jahola Lucia

Jahola Lucia
koordinátor, koordinációs vezető-helyettes
+36 70 450 9580
lucia.jahola@eucsoport.hu

Molnár Imre

Molnár Imre
koordinátor
+36 70 334 5997
imre.molnar@eucsoport.hu

Tileczky-Szokol Bianka

Tileczky-Szokol Bianka
koordinátor
+36 20 256 1340
bianka.szokol@eucsoport.hu

Tóth Dominika

Tóth Dominika
koordinátor
+36 20 570 5515
dominika.toth@eucsoport.hu

Dányi Nikolett

Dányi Nikolett
koordinátor
+36 70 333 3382
nikolett.danyi@eucsoport.hu

Daróczi Gabriella

Daróczi Gabriella
koordinátor
+36 70 680 6904
gabriella.daroczi@eucsoport.hu

Nemzetközi üzletág

Torma Bence

Torma Bence
értékesítő és projektvezető
+36 20 256 0358
bence.torma@eucsoport.hu

Marketing és Kommunikáció, Sajtókapcsolatok

Rumpf Nikoletta

Rumpf Nikoletta
marketing és kommunikációs vezető
+36 20 257 7857
nikoletta.rumpf@eucsoport.hu

Nagy Kinga

Nagy Kinga
marketing és kommunikációs csoportvezető
+36 70 930 8788
kinga.nagy@eucsoport.hu

Üzemeltetés

Webmester
A weboldalt érintő kérdésekben, ha nincs benne a GYIK-ben, őket keresd!
webmaster@eucsoport.hu

Cégcsoportunk tagjai

Bemutatkozik az euCSOPORT Munkaerő-kölcsönzés, munkaerő-közvetítés Weboldalkészítés, SEO Európai Uniós Foglalkoztatást Elősegítő Közhasznú Alapítvány Call-center Nyugdíjas Szövetkezet
SOS Gyermekfalvak pártfogó 2018

Közösség

Kapcsolat

H-1137 Budapest, Katona József u. 15.

06 1 225 1533

ugyfelszolgalat@eucsoport.hu

Nyitva tartás

Személyesen Telefonon
H 10:00 - 17:00 10:00 - 17:00
K - P 09:00 - 17:00 09:00 - 17:00
Szo - Vas - - - - Zárva - - - -