Technikai okok miatt 09.24-én pénteken zárva vagyunk, 09.27-én Hétfőn a megszokott nyitvatartási időben várunk!

HR SZAKOS HALLGATÓ VAGY? HASZNOSÍTANÁD AZ EGYETEMEN TANULTAKAT? RELEVÁNS MUNKATAPASZTALATOT SZEREZNÉL? AKKOR JELENTKEZZ NÁLUNK!

diákmunka nyereményjáték

Dolgozz az euDiákok Iskolaszövetkezet által bármelyik partnerünknél 2021 szeptemberében, októberében vagy novemberében és nyerd meg a jövő évi páros fesztivál belépőd!

Részletekért kattints ide: NYEREMÉNYJÁTÉK

Munkavégzés helye
1134 Budapest, Róbert Károly krt. 70-74
Elvárt óraszám
Heti 20-30 óra közötti munkavégzés
Munkakör
Recruitment gyakornok
Céginformáció:
Az UNIQA Csoport fő piacain, Ausztriában, valamint Közép- és Kelet-Európában a piacvezető biztosítótársaságok közé tartozik. Mintegy 20 000 munkatársa és kizárólagos értékesítési partnere 16 országban 10,5 millió ügyfelet szolgál ki
Feladat
Mindig is érdekelt a HR világa? Szívesen szereznél releváns szakmai tapasztalatot? Akkor jelentkezz még ma hirdetésünkre és indulj el a saját utadon!
Feladataid lesznek:
-önéletrajzok előszűrése
-jelöltek telefonos előszűrése / adminisztrációja
-Onboarding folyamat támogatása
-Fejvadász cégekkel való kapcsolattartás
Munkaidő
Hétköznap (hétfőtől-péntekig) heti minimum 20 óra vállalásával
Elvárás
Olyan 18. életévét betöltött, nappali tagozatos aktív vagy 25 év alatti passzív jogviszonnyal rendelkező hallgatókat keresünk, akinek:
-pontos, precíz a munkavégzése,
-hasonló szakirányú tanulmányokat folytat (emberi erőforrások szak)
-előnyt jelent hasonló munkakörben szerzett tapasztalat